КРАЩИЙ СТАРТ!

Метою програми є стимулювання психомоторного розвитку дітей з особливими освітніми потребами та вдосконалення форм спілкування, які допомагають їм розумітися з навколишнім середовищем.
Програма включає в себе терапевтично-просвітницьку підтримку для дітей з середньою та важкою інтелектуальною недостатністю та дітей з діагнозом: • пов'язана інвалідність (інвалідність рухова і розумові вади на рівні помірному та значному) • розлад спектра аутизму, що супроводжується розумовою відсталістю, • порушення розвитку, які ускладнюють або роблять неможливим відвідування дитячого садку.
До програми «Кращий старт» приймаємо дітей у віці від 3 років, оскільки рання адаптація дитини з багатопрофільною допомогою значно збільшує його шанси на найкращий розвиток.
У програмі можуть приймати участь діти віком до 8 років. Вибір занять, спосіб роботи та допомога дитині, виникає з рекомендацій, що містяться у Рішенні про необхідність спеціальної освіти, та здійсненої через нашу Терапевтичну групу діагностики розвитку та навичок дитини.
Програма складається з мінімального 6-місячного перебування дитини в нашому закладі, який надає лікувально-просвітницьку допомогу з понеділка по п'ятницю від 8 до 12 годин на добу. Бажаний і рекомендований мінімальний період становить один рік, але ми пропонуємо для батьків розглянути більш тривалий період використання нашої пропозиції.
Максимальний термін становить 6 років (від 3 до повних 8-ми років, тобто до 9 того року життя). Ми пропонуємо родинне перебування з дитиною / дітьми з особливими освітніми потребами в Польщі, під час якого батьки / опікуни отримують можливість працювати для утримання родини та можливість скористатися безкоштовним навчанням для інших дітей своєї родини.
Для дорослих дітей ми також пропонуємо можливість отримати оплачувану роботу. Для батьків наших учнів ми пропонуємо безкоштовну освіту за напрямом Опікуна Медичного.

В Будинку вчених у місті Одесі, 23 вересня 2019 року, пройшла друга Міжнародна наукова конференція присвячена проблемам осіб із комплексними проблемами розвитку та підтримки їхніх рідних. У конференції взяв участь єпископ Одеський та Балтський Павло. Під час роботи, на початку конференції, єпископ Павло звернувся до присутніх із вітальним словом в якому високо оцінив зусилля організаторів та закликав на усіх присутніх Боже благословення. На завершенні свого виступу Єпископ Павло відзначив Віталія Васильовича Остафійчука, який є один із організаторів даної конференції Благословенною Архієрейською грамотою. źródło: https://www.facebook.com/149608489089448/posts/405307736852854/
(c)2018, All Rights Reserved